Stal i drewno budowlane – Materiały Budowlane Cieszyn

W składzie budowlanym Art-Bud znajdziesz wszystkie niezbędne materiały potrzebne do budowy domu. Posiadamy bogaty asortyment drewna budowlanego oraz stali, koniecznych do wzniesienia konstrukcji budynku.

Krokwie i łaty – uniwersalne drewno konstrukcyjne

Poszukujesz materiałów budowlanych, które pomogą Ci w samodzielnym stworzeniu mebli, tarasu czy wielu innych konstrukcji drewnianych? W Art-Bud znajdziesz szeroki asortyment niezbędnych produktów. Krawędziaki, deski, łaty i złącza ciesielskie – najwyższej jakości drewno budowlane w Cieszynie.

Pręty zbrojeniowe i maty zbrojeniowe

Maty i pręty zbrojeniowe pozwalają na wzmocnienie trwałości wznoszonych budowli. Budując dom, przekonasz się, że już na początkowym etapie, niezbędna okażą się stalowe pręty, płaskowniki czy sztangi.

Elementy takie jak pręty stalowe żebrowane, przeznaczone są do zalania betonem. Służą do wzmocnienia stawianych konstrukcji. Żebrowane pręty wykonane ze stali, mogą znosić nawet duże obciążenia, dzięki czemu zapewniają Ci trwałość i bezawaryjność. Używa się ich do zbrojenia fundamentów, stropów. Wykorzystasz je również podczas tworzenia podjazdów, posadzek czy tarasów.

1 + 3 = ?