Chemia budowlana – skład budowlany Cieszyn

W składzie budowlanym Art-Bud znajdziesz szeroką ofertę chemii budowlanej, tutaj kupisz między innymi:

  • Klej do płytek
  • Gips i gładź
  • Fugi
  • Silikon
  • Cement
  • Piana montażowa
  • Grunty

Kup wszystkie potrzebne materiały budowlane w atrakcyjnej cenie w składzie budowlanym mieszczącym się przy ul. Stawowej 101A w Cieszynie.

Klej do płytek Kreistel

klej do płytek castorama cieszyn, zaprawa klejąca

Właściwie dobrany klej do płytek to gwarancja trwałości i odporności na trudne warunki. Kreistel jest wiodącą marką chemii budowlanej, która jest godna polecenia. Szeroki wachlarz klei pozwoli na dobranie odpowiedniego produktu do montażu płytek w domu i na zewnątrz. Pracownicy składu budowlanego Art-Bud doradzą jaki klej do płytek sprawdzi się do płyt karton-gips, OSB czy klinkieru.

Pianka poliuretanowa Soudal – piana montażowa

pianka montażowa castorama cieszyn

Soudal jest wiodącym producentem piany montażowej na świecie. Posiada innowacyjne produkty takie jak piana montażowa do niskich temperatur, piana niskorozprężna oraz piana o podwyższonej wydajności Extra 66%. Piana montażowa Soudal posiada aplikator Genius Gun, który umożliwia bardzo szybkie i precyzyjne dozowania piany. Pozwala to ograniczyć do minimum niepotrzebne naddatki.

Zaprawa tynkarska: gipsy i gładź szpachlowa Dolina Nidy

gładź szpachlowa castorama cieszyn

Gipsowa gładź szpachlowa przeznaczona jest do wygładzania różnych powierzchni mineralnych. Zaprawa tynkarska marki Dolina Nidy jest nowoczesnym materiałem. Została zaprojektowana do ręcznego lub maszynowego wykonania gładzi na ścianach i sufitach. W zależności od rodzaju podłoża stosuje się różne zaprawy tynkarskie. Nie wiesz jaką gładź szpachlową wybrać? Pracownicy Art-Bud służą fachową poradą.

Grunt CT 17 Ceresit – gruntowanie ścian i podłóg

grunty castorama cieszyn

Ceresit CT 17 służy do gruntowania podłoży (ścian, sufitów, podłóg) wewnątrz i na zewnątrz budynków. Zastosowanie preparatu gruntującego na podłożu (wszelkiego rodzaju tynki, betony) powoduje mniejszą nasiąkliwość. Zapobiega to zbyt szybkiemu przesychaniu zapraw klejących, posadzek, szpachlówek czy farb. Zaleca się stosowanie CT 17 na podłoża gipsowe, anhydrytowe i gazobetonowe.

Gładź gipsowa Franspol

gładź szpachlowa castorama cieszyn

Gładź gipsowa marki Franspol sprawdzi się idealnie do wypełnia ubytków i pęknięć w tynkach. Po wyschnięciu i wyszlifowaniu tworzy doskonałe podłoże pod powłoki malarskie i tapety. Gładź gipsowa pozwoli doprowadzić ściany i sufity do idealnej gładkości. Po wymieszaniu z wodą tworzy jednorodną masę w kolorze jasnokremowym. Sprawdzi się na podłożach betonowych, tynkach gipsowych, cementowych i cementowo-wapiennych oraz płytach gipsowo-kartonowych.

Fuga do płytek Mapei

chemia budowlana castorama cieszyn

Marka Mapei zdobyła liczne wyróżnienia i nagrody za swój sztampowy produkt do fugowania. Fuga Mapei jest ceniona za wysoką jakość w atrakcyjnej cenie. Tworzy spoinę nienasiąkliwą i odporną na ścieranie. Zapewnia estetyczny wygląd w miejscach wystawionych na działanie wody. Fugi Mapei to gwarancja jakości na lata.

Silikon uniwersalny Den Braven

pianka uszczelniająca, silikony castorama cieszyn

Silikony są często używane w branży remontowo-budowlanej. Wykorzystywane są do uszczelniania różnych elementów. Stosuje się je często do uszczelniania elementów PCV, tynków, betonów czy tworzyw akrylowych. Silikony są łatwe w nakładaniu i odporne na nieprzyjazne warunki atmosferyczne. Wykorzystywane są zarówno przy pracach zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Wapno hydratyzowane Bielik

wapno budowlane castorama cieszyn

Wapno hydratyzowane stosuje się między innymi do zapraw murarskich i tynkarskich, betonów oraz farb wapiennych. Wapno budowlane może być bezpośrednio dodane do mieszanki cementu, piasku i wody. Zaprawy zawierające wapno mają zdolność do samoleczenia mikropęknięć. Dodatek wapna do zaprawy zwiększa jej plastyczność oraz więźliwość wody.

Paleta cementu – Górażdże cement

cement castorama cieszyn

Górażdże Cement to lider w krajowej produkcji cementu w Polsce. Produkty tej marki cechuje stabilne parametry, wysoka jakość i szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach budownictwa. Cement Górażdże cechuje się doskonałą wytrzymałością. Ponadto można z niego korzystać także w niskich temperaturach.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ART-BUD Marcin Krzempek ul. Stawowa 91, 43-400 Cieszyn. Dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania.