Farby do ścian Cieszyn

W asortymencie składu budowlanego znajdą Państwo renomowanych producentów farb, takich jak: Tikkurila, Kreisel, Sempre oraz Farby Kabe. Farbę należy dobrać do rodzaju powierzchni oraz narażenia na działanie niekorzystnych warunków.

farby do ścian firmy, castorama cieszyn

Kolory Farb

Dobór koloru ma istotny wpływ na końcowy wygląd naszej inwestycji. W Art-Bud możesz wybrać wśród kolorów farb producenta lub skorzystać z komputerowej mieszalni farb i tynków. Nasi specjaliści mogą odtworzyć kolor na podstawie dostarczonego wzoru.

Zapraszamy do mieszalni farb i tynków w Cieszynie.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ART-BUD Marcin Krzempek ul. Stawowa 91, 43-400 Cieszyn. Dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania.