• skład budowlany, narzędzia budowlane castorama cieszyn

Mieszalnia farb i tynków w Cieszynie

Jesteśmy liderem branży budowlanej w Cieszynie. Prowadzimy profesjonalną mieszalnię farb i tynków. Wiemy, jak duże znaczenie ma dobór odpowiednich kolorów, dlatego dostarczamy wiele różnych palet barw renomowanych producentów.

W ofercie składu budowlanego Art-Bud znajdziesz największy wybór farb i tynków, m.in. KREISEL, BAUMIT, SEMPRE, TIKKURILA, FARBY KABE. Nasza mieszalnia farb i tynków do Ci pełną swobodę. Zamówisz u nas od nasyconych i żywych kolorów po subtelne odcienie. Art-bud to miejsce, gdzie możesz uzyskać taki kolor, o jakim marzysz.

Kolory farby do ścian, o jakich marzysz

Art-Bud posiada komputerową mieszalnię farb i tynków. Korzystamy z nowoczesnej technologii. Pozwala to na mieszanie farb według wzorników RAL, NCS oraz marek: Kreisel, Braumit, Sempre, Tikkurila i Farb Kabe. Możemy również odtworzyć kolor na podstawie dostarczonego wzoru.

Prowadzimy fachowe doradztwo odnośnie doboru farb i tynków do realizacji. Wszystkie zamówienia realizujemy na miejscu, dzięki czemu gwarantujemy krótki czas realizacji. Decydując się na skorzystanie mieszalni farb i tynków Art-Bud możesz skorzystać z usług transportu. Wskaż miejsce, a my terminowo dostarczymy Twoje zamówienie.

Mieszanie farb i tynków w Art-Bud

Dobór odpowiedniej farby to nie tylko kwestia koloru. Powierzchnie ścian są poddawane na ciągły wpływ promieni słonecznych. Najbardziej narażone są elewacje, które muszą być odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. System barwienia używany przez mieszalnię farb i tynków Art-Bud jest oparty na najwyższej jakości pigmentach. Odpowiednio skonfigurowane receptury w optymalny sposób umożliwia otrzymanie oczekiwanego efektu. Kolory są odporne na trudne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Ciesz się pięknymi kolorami, które przez bardzo długi czas zachowują swoją intensywność.

Wybierz kolory ścian według wzornika RAL i NCS

Odpowiednio dobrany kolor do wnętrza wpływa na nasz nastrój. W Art-Bud możesz skorzystać z wzornika kolorów RAL i NCS. Tak szeroki wachlarz barw pozwala na dobranie nie tylko koloru, ale również odpowiedniego tonu.

Tikkurila – farby do ścian i metalu

Farby Tikkurila są produkowane przez fińskiego producenta i sprzedawane w ponad 40 krajach. Produkty tej marki cieszą się dużą popularnością. Farby Tikkurila oferuje przyjazne dla użytkownika i środowiska wyroby dekoracyjne oraz przemysłowe. Art-Bud poleca farby Tikkurila do wnętrz i metalu.

Kreisel – farba elewacyjna i tynk mozaikowy

Niemiecka marka Kreisel słynie z wysokiej jakości tynków i farb elewacyjnych. Produkty spełniają najwyższe standardy nowoczesnego budownictwa i specjalizuje się w produkcji chemii budowlanej. Kreisel to wielokrotny laureat Medalu Europejskiego, Złotego Lauru Konsumenta oraz licznych wyróżnień w kategorii ,,Firma Roku”. Art-Bud poleca tynki silikonowe, silikatowe i mozaikowe marki Kreisel.

Sempre – tynki mozaikowe i elewacyjne, farby zewnętrzne i do wnętrz

Sempre to polska marka, która działa na rynku od 2003 roku. Firma specjalizuje się w produkcji tynków oraz farb elewacyjnych i do wnętrz. Art-Bud szczególnie poleca farby elewacyjne oraz tynki mozaikowe marki Sempre.

Baumit – tynk silikonowy i elewacyjny

Baumit to znany producent materiałów budowlanych, który działa na rynku od 1988 roku. Produkty tej marki cieszą się dużą popularnością w branży budowlanej. Na szczególne wyróżnienie zasługują tynki silikonowe i elewacyjne marki Baumit.

Farby Kabe

Farby Kabe to jeden z najpopularniejszych producentów farb na Polskim rynku. Szeroka gama wysokiej jakości farb do wykonywania estetycznej i trwałej powłoki malarskiej czynią ich liderem. Markę Farby Kabe polecamy osobą indywidualnym i profesjonalistą.

farby do ścian firmy, castorama cieszyn
mieszalnia farb, farby do ścian firmy, castorama cieszyn