Okna dachowe Cieszyn

Dzięki nowoczesnej technologii budowlanej okna dachowe stały się optymalnym rozwiązaniem. Pozwalają na maksymalne doświetlenie wnętrz poddaszy, pozwalając na zagospodarowanie ich pod przestrzeń mieszkalną. Montaż okien w dachu to tańsze i mniej pracochłonne rozwiązanie niż budowanie lukarn. Okna dachowe charakteryzują się wysoką trwałością, dużą energooszczędnością, bezpieczeństwem i wygodną obsługą.

Fakro – Okna Dachowe

W ofercie składu budowlanego w Cieszynie znajdą Państwo okna dachowe marki Fakro. Wybierając właz dachowy musimy wziąć pod uwagę energooszczędność, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo użytkowe. Okna dachowe Fakro są trzyszybowe, dając realne oszczędności na ogrzewaniu.

fakro okna dachowe castorama cieszyn
okna dachowe fakro castorama cieszyn

Administratorem Państwa danych osobowych jest ART-BUD Marcin Krzempek ul. Stawowa 91, 43-400 Cieszyn. Dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania.