Sucha zabudowa – profile sufitowe i płyty gipsowe w Cieszynie

płyty osb castorama cieszyn

Do suchej zabudowy zaliczamy wszelkie płyty budowlane (np. re-gipsy, płyty kartonowo-gipsowe) oraz profile i akcesoria do sufitów podwieszonych. W markecie budowlanym Art-Bud kupisz wszystkie materiały budowlane potrzebne na każdym etapie budowy i remontu domu.

W składzie budowlanym Art-Bud kupisz:

• Profile sufitowe marki BUD MAT i MET POL

• Płyty gipsowe SINIAT

Płyty OSB w Cieszynie

Sucha zabudowa pozwala na szybki remont, w Art-Bud znajdziesz wszelkie płyt budowlane, profile i akcesoria oraz sufity podwieszane do wykończenia wnętrz. Budowa domu składa się z wielu etapów. Sucha zabudowa umożliwia budowanie jego konstrukcji, do których sprawdzą się właśnie płyty budowlane, płyty karton-gips oraz profile do suchej zabudowy. Jeśli właśnie budujesz dom lub remontujesz mieszkanie w naszym cieszyńskim markecie budowlanym zaopatrzysz się we wszelkie potrzebne materiały. W asortymencie sklepu znajdziesz całą suchą zabudowę, którą wykorzystuje się przy wznoszeniu budynków. Skład budowlany Art-Bud w Cieszynie jest jednym z największych marketów budowlanych, takich jak Castorama czy Leroy Merlin.

Płyty OSB – nowoczesne budowanie

Płyty OSB stanowią nowy trend w budownictwie. Stanowią podstawę mocnych i lekkich konstrukcji w nowoczesnych budynkach.  Płyty budowlane są doskonale odporne na wilgoć, łatwe w montażu i niezwykle funkcjonalne. Płyty OSB sprawdzą się do wykonywania stawiania ścianki działowej, izolacji termicznych czy montowania sufitu podwieszanego. Płyty OSB można stosować nawet w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak łazienka czy kuchnia. Płyty do suchej zabudowy są w pełni wodoodporne. Na płyty OSB można kłaść płytki i panele podłogowe. Płyty budowlane są odpowiednio dostosowane do nakładania tynku. Dzięki temu nie tylko szybko wykończysz ściany, ale również odpowiednio je przygotowujesz do dalszej obróbki.

Płyty gipsowo-kartonowe – szybkie wznoszenie ścian działowych

Płyty karton-gips doskonale sprawdzą się, kiedy zależy Ci na szybkim wzniesieniu ścian. Idealne sprawdzają się do tworzenia ścian działowych, ponieważ nie wymagają czasochłonnego w nakładania tynk. Zapewniają równą i gładką powierzchnie, dzięki czemu są gwarantem szybkiego montażu. Zastosowanie płyt kartonowo-gipsowych pozwoli na szybsze wykończenie pomieszczeń. Dodatkowo ułatwiają stworzenie odpowiedniej aranżacji.

Sufity podwieszane w Art-Bud Cieszyn

W asortymencie cieszyńskiego sklepu budowlanego Art-Bud znajdziesz również profile sufitowe, ścienne oraz akcesoria do montaży podwieszonych sufitów. U nas znajdziesz także specjalne płyty do sufitów podwieszanych oraz materiały potrzebne do jego montażu.

Nie wiesz jakie płyty do suchej zabudowy sprawdzą się u ciebie?

Zadzwoń do nas, a nasi eksperci pomogą w doborze odpowiednich płyt do suchej zabudowy.

Skorzystaj z formularza kontaktowego, aby otrzymać wycenę

Wypełnij formularz i napisz czego potrzebujesz, a my przygotujemy dla ciebie ofertę i wycenę.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ART-BUD Marcin Krzempek ul. Stawowa 91, 43-400 Cieszyn. Dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania.