Tynk silikonowy i tynk mozaikowy Cieszyn

Tynk silikonowy to najbardziej uniwersalny produkt, który łączy w sobie zalety tynków mineralnych, akrylowych i silikatowych. Tynk silikonowy jest hydrofobowy i paroprzepuszczalny. Ma również właściwości samoczyszczące. Dzięki takim parametrom, raz wykonana elewacja powinna nam wystarczyć na długie lata.

Tynk mozaikowy służy nie tylko do wykonywania ochronnych, ale również do ozdobnych wypraw tynkarskich. Za jego pomocą możemy stworzyć nie tylko estetyczną, ale i trwałą elewację domu. Tynki mozaikowe służą do wykonywania dekoracyjnych, cienkowarstwowych wypraw tynkarskich wewnątrz i na zewnątrz budynków.

tynk mozaikowy i sylikonowy castorama cieszyn

W składzie budowlanym Art-Bud znajdziesz szeroką ofertę tynków producentów, takich jak:

  • Kreisel
  • Farby kabe
  • Sempre
  • Nida
  • Baumit

Administratorem Państwa danych osobowych jest ART-BUD Marcin Krzempek ul. Stawowa 91, 43-400 Cieszyn. Dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania.